Українська енергетична біржа як джерело вартості природного газу

Май 24, 2021

Українська енергетична біржа як джерело вартості природного газу

З допомогою Української енергетичної біржі формуються державні цінові орієнтири на енергоресурси. В системі створені максимально сприятливі умови для торгівлі, організації комфортних умов співпраці всіх сторін торгових операцій. З допомогою біржових інструментів, котрими користуються на УЄБ, тіньові корупційні механізми не можуть вплинути на результат торгів та ціни не зростають без серйозних причин.

Точна вартість природного газу на УЕБ

Котируваннями Української енергетичної біржі користуються навіть в закордонних аналітичних агентствах. Це підтверджує, що країни довіряють системі. Сучасні механізми та кваліфіковані співробітники забезпечують неупередженість та прозорість схем формування ринкової вартості.

Складання цін на природний газ виконується під впливом котирувань УЕБ. Професіонали виконують розробку вартості кожного місяця.

Громадяни країни можуть слідкувати за цінами на ресурс, котрі встановлюються під впливом зовнішніх та внутрішніх факторів. Роль в цьому процесі грає не тільки націнка, встановлена постачальниками. Сума також складається з вартості доставки ресурсу до користувача. Також можна оформити договір та встановити ціну, котра за умовами угоди не зможе змінюватися.

ТБ «Українська енергетична біржа» створює умови для всіх користувачів. Вони можуть зайти на сайт www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/ та дізнатися точну інформацію щодо порядку визначення діючих умов складання вартості ресурсів.

Комфортна та надійна робота системи

УЕБ в системі Прозорро.Продажі створює найбільш вигідні та комфортні умови для кожного замовника та продавця. Успіху в своїй діяльності вдалося досягти завдяки тому, что система:

  • 1.      Повністю прозора та відкрита для кожного учасника.
  • 2.      Для участі в аукціоні не потрібно виходити с дому або офісу.
  • 3.      Створенні комфортні умови для ведення діалогів між конкурентами.
  • 4.      Повністю відсутня корупція. У всіх учасників рівні права.  

Населення довіряє діяльності системи та інформації котру вона надає. У приватних компаній, державних підприємств та окремих користувачів є можливість брати участь у торгах, підписувати вигідні угоди. Для використання будь-яких незаконних схем можливості немає. Природні ресурси реалізовують на законних умовах та максимально швидко.