Прогноз щодо ринку землі в Україні
Зараз самий обнадійливий показник для ринку землі в Україні прогнозує величезний надлишок пропозиції. Це, як вказують фахівці, підштовхне до заниження вартості земель. Як би там не було, скасування заборони на пропозицію земельних ділянок сільськогосподарського призначення викличе критичні зміни в економіці країни. Крім того, перш за все, це дасть мільйонам українців законну можливість відмовитися від своєї власності.
Прогноз розвитку ринку землі в Україні на 2021-2022 роки
Питання про безоплатне надання сільських земельних ділянок фактично контролювалося українськими державними чиновниками практично протягом усього періоду автономії. Найбільш примітними » аргументами «на користь розширення заборони були безпомилково перебільшені побоювання з приводу масового придбання землі величезною сільською власністю або навіть її» дарування » незнайомим жителям практично за безцінь. По правді кажучи, безперешкодна пропозиція аграрної землі (по суті, земельних часток) розчарувала сільських виробників на тій підставі, що в цій ситуації їх витрати також збільшаться в цілому.
Що стосується долі ринку землі в Україні, то гіпотеза доморощених і незнайомих фахівців відповідає: її оренда буде заповнюватися по відношенню до приросту ринкової вартості. За словами Олега Нів’євського, головного магістра Київської школи фінансових аспектів, витрати на непостійне використання сільськогосподарських земель в найближчі роки збільшаться в кілька разів. Відповідно, за ділянку в 4 гектари його власник фактично захоче отримати 200 доларів на рік, а не нинішні 80.
Ще одне критичне поліпшення стосується окремих власників – які розвивають свою власну територію-використовуючи її в якості страховки, багато ділових людей можуть, нарешті, отримати банківський кредит і в цілому розвивати свій власний бізнес. Як вказують фахівці, відкритий ринок землі в Україні дасть імпульс масовому кредитуванню, обсяг якого може скласти 10 млрд.дол.
Водночас пан Олег вимагає скасування встановлених законом обмежень, у тому числі на надання фермерських площ стороннім особам. На його думку, затвердження незнайомих фінансових спонсорів на ринку забезпечує грошовий розвиток в будь — якому випадку на 0,5% — за рахунок вливань капіталу і використання поточних інновацій. Ще один на додаток до 1% повинен гарантувати початок угод з сільськими земельними ділянками всередині країни.
Що буде з ринком землі в Україні від експертів сайту sale.uub.com.ua
Незалежно від того, якими будуть витрати на землі в подальшому, держава повинна гарантувати, що до їх виконання не приєднаються стандартні тіньові ринки в нашій країні. На думку фахівців українського етапу торгівлі «все включено», ринок землі в Україні може виявитися дійсно простим і чесним– якщо електронні розпродажі будуть використовуватися прямолінійно для його купівлі.
Створений спільно волонтерами, урядом, громадськими активістами та спільниками, ультрасучасний стартап УУБ вивів боротьбу з корупцією на суб’єктивно новий рівень. Протягом дуже довгого часу на сертифікованих напрямках, таких як sale.uub.com.ua було проведено понад більше 300 тисяч відкритих закриттів, до яких приєдналися понад 17 тисяч учасників. Дохід станом на останній час перевищив позначку в 27 мільярди.
Що стосується ринку землі в Україні, то тут гіпотеза дуже ідеалістична. У зв’язку з багатьма електронними етапами, в тому числі зі створенням української широко поширеної торгівлі, до обміну землею буде залучено найбільшу кількість покупців. Більш того, розумне суперництво, отже, гарантує його угоду за справжньою ринковою вартістю.
Детально тут: https://sale.uub.com.ua/news/rynok-zemli-v-ukraqini-za-prognozamy-ekspertiv-majdanchyka-uub